Banner

Banner

Titulli Zzap ft. Fero - Momo
Ndëgjuar 2,930,144
Shkarkuar 689
Pëlqyer 16,700
Publikuar 17/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or download #momo here : https://fanlink.to/Momo

Beat by: BujaBeats
Prod. by: ZzapnChriss

lyrics:

ZZAP:

T’KOM THON MOTI SHUM SHUM MOTI
T’MIR E TKEQE ME TY NDAJ
T’KOM THON MOTI BESO KTO TI
EDHE NJERI PER TY .........

EDHE BURGUN ME MAJT NUK O MARRE
CFARDO SFIDE ME NA DAL NUK KA GAJLE
KJO DASHNI TRIUMFON SE O SHUM E MADHE
NFAKT AJO SHKON TU U RRIT ME CDO RRAHJE
KREJT KTO E DIN JO NUK JAN LAJME
SA T’OSHT JETA SYT NUK DON TJETER PAMJE
RILIND SAHER E PUTHI BUZEN TONDE

BABY FELL NZEMER TY TMAJ

REFRENI:

SMUNEN ME NA NDA MO MO
SMUNEN ME NA NDA MAMA
SMUNEN ME NA NDA MO MO
ZEMRA E LIGA MO
tururu turuuuu
SMUNEN ME NA NDA MAMA
tururu turuuuu
ZEMRAT E LIGA MO

FERO :
MFAL QE PER SHEN VALENTIN
KOM HARRU ME TBLE TRANDAFILE
PO PER MU SHEN VALENTIN
VEQ NI DIT MU KON O PALIDHJE x2

PE SHO QYTETIN NDRITARE
ME 1 KYQJE PE SHIJOJ PAMJEN
KUJTIMET ALA POM SHFAQEN
PER TY PO RRI QUT SONTE NATEN

ZEMER EDHE NESE FLEJ QOHNA PREJ ONDRRAV
T’INSIPIRUME PREJ MENIMEVE MOMENTEVE TONA
SUN I HARROJ SENET QE ME TY DIKUR I BONA
SUN I HARROJ FJALT QE ME TY DIKUR I FOLA

KALLXOM KU PO SHIMI
KU TDUSH VI PER TY
KALLXOM A PO SHIMI
SE PO DU ME TPA TY

BABY LET ME LOVE YOU
LOVE YOU LIKE A LOVE SONG
BABY LET ME LOVE YOU
BABE AJDE PIJMI ROSE BASHK NDHOM x2


BRIDGE:
TKOM THON MOTI SHUM SHUM MOTI
TMIR E TKEQE ME TY NDAJ
TKOM THON MOTI
BESO KTO TI.....

BABY FELL NZEMER TY TMAJ

REFRENI:

SMUNEN ME NA NDA MO MO
SMUNEN ME NA NDA MAMA
SMUNEN ME NA NDA MO MO
ZEMRAT E LIGA MO
tururu turuuuu
SMUNEN ME NA NDA MAMA
tururu turuuuu
ZEMRAT E LIGA MO

ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]

#fero #momo

© & ℗ 2019 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store