Banner

Banner

Titulli Stine ft Lil Beba - Seriozisht
Ndëgjuar 161,471
Shkarkuar 14,246
Pëlqyer 2,507
Publikuar 03/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
#Stine #LilBeba #Seriozisht
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Video by: Stine Records
Music : Stine
Lyrics : Stine & Lil Beba
Arrangement & Master : Stine Records
Camera: Olti Allmeta
Editing Nori
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store