Banner

Banner

Titulli Aida Doci - Un smuj mej thane
Ndëgjuar 1,234,717
Shkarkuar 175
Pëlqyer 7,498
Publikuar 07/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Teksti & Muzika: FIFI
Orkestrimi: Wirusi
Styling: Valon Pestisha
Makeup Artist: Diana Hairmakeup
Video: Urban Graphics

Connect with Aida:
https://www.instagram.com/aidadoci1/

#aidadoci #Un s'muj mej thane #onima
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store