Banner

Banner

Titulli NiiL B x FLOW - GANGSTA
Ndëgjuar 119,906
Shkarkuar 62
Pëlqyer 2,041
Publikuar 26/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram : https://www.instagram.com/niilb/
Official instagram : https://www.instagram.com/floriant.salihu/
ProdBy :Floriant Salihu
STUDIO : FLOWMUSIC
VIDEO : FlowPRODUCTION
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store