Banner

Banner

Titulli NiiL B - Pa fjal
Ndëgjuar 169,541
Shkarkuar 4,063
Pëlqyer 2,542
Publikuar 22/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Spotify: https://open.spotify.com/album/1FSbMsDedBvcLh5h7p3Fjo

iTunes: https://music.apple.com/us/album/pa-fjal-single/1473965641?ls=1&app=itunes

Deezer: https://www.deezer.com/en/album/104734542


NiiL B - Pa Fjal

prod by : Floriant Salihu (@floriant.salihu)

studio : Flowmusic.ent

lyrics : NiiL B

video : FlowProduction

official instagram : @niilb
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store