Banner

Banner

Titulli B2N ft. Mergim Mjeku - Vajzat e fshatit
Ndëgjuar 1,746,869
Shkarkuar 5,395
Pëlqyer 14,850
Publikuar 31/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music & Lyric, Mix Master - B2N

Directed: Andrea Cuberli & Klark Garipov
Assistant: Albian Bellaqa
https://www.instagram.com/b2n_beatz

https://instagram.com/mergim_mjeku

https://open.spotify.com/album/1HfhvCoQ1qo11WxW5XQEu4

https://music.apple.com/us/album/vajzat-e-fshatit-feat-mergim-mjeku-single/1474977888?ls=1&app=itunes

https://www.deezer.com/en/album/105741292
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store