Banner

Banner

Titulli Valza ft. Don Phenom, Mixey - Andale
Ndëgjuar 4,097,723
Shkarkuar 24,964
Pëlqyer 18,572
Publikuar 10/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Andale

Music produced: Mixey
Lyrics: Don Phenom, Mixey
Video: Imagine
Red & Green Outfits of Valza: Dona Matoshi
Colorful Outfit of Valza: Drenusha Xhara

Connect with Valza:
https://www.instagram.com/valzaa.zh

Connect with Don Phenom:
https://www.instagram.com/donphenomofficialpage

Connect with Mixey:
https://www.instagram.com/mixeyofficialAll rights reserved MIXEY MUSIC L.L.C
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store