Banner

Banner

Titulli Stine ft. Lil Beba - Me Amas
Ndëgjuar 212,648
Shkarkuar 4,179
Pëlqyer 3,061
Publikuar 01/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Beat by: Stine
Lyrics: Stine & Lil Beba


#stine #onima #MeAmas
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store