Banner

Banner

Titulli Stine ft. Lil Beba - Me Amas
Ndëgjuar 288,125
Shkarkuar 109
Pëlqyer 3,374
Publikuar 01/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stine Records Social Media
►Stine on Instagram : https://www.instagram.com/stine_records/
►Stine on Facebook : https://www.facebook.com/Stine.official/
►Stine Facebook Account: https://www.facebook.com/Stine1981
►Subscribe to Channel : https://goo.gl/o2pndu
►Check Recent upload : https://goo.gl/KNk6nt
--------------------------------------------------------
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Beat by: Stine
Lyrics: Stine & Lil Beba


#stine #onima #MeAmas
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store