Banner

Banner

Titulli FINEM - Nkatror
Ndëgjuar 4,799,138
Shkarkuar 6,844
Pëlqyer 46,665
Publikuar 21/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/NKatror

Music & Produced: ARLEN
Master: Nome Ent
Directed: Dardan Mrasoraj
Executive producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store