Titulli FINEM - Gasolina
Ndëgjuar 2,566
Shkarkuar 458
Pëlqyer 25
Publikuar 03/05/2023

Texti i këngës
It’s Finem baby
N’telefon nje avokat
Ku je ti Finem sonte?
Pse a ka naj problem?
Se jam n’dhome me dy bjonde
Myllet dosja gjys ore
Se ne kena shume pare
Luje baby, mos nalnu
Luje luje, nalnu

Koka n’toke te asfalti
Cunat, cunat jane gati
Ku je Finem, ça kati?
Boje, boje ti gati
Glocku, koka, Versace, Kercet kallashi
Kush e boni, ca pati?
Lujti gishtin filani

Chorus
Albanian, latina
E nxehte si gasolina
Hajde rrina, rrina, rrina
Pijna kokaina
Suita, bjondina, belin si Dafina
Nihet Policia, cia, cia kur na vijna

Verse 2
Me dy modele tu kalu n’dogan
Njona te çanta ma man
Nisen ca kile, kontakt kolumbie
Ku je ti aman mi aman
Nga avioni te Audi
Hajde kapmu prej k…
Hajde m’thuaj kush o babi
Futja vrapit se t’kapi
O baby ca do, se u cmend mileti
Se te haj ty gojen edhe krejt ca ke ti
A ke pa ma t’fort, a ke pa ma crazy
Shperthej si dinamit, e merr vesh qyteti
Hala rruges, ster i zi o benzi, hekri
Ti s’je prej verteti, ti je pussy interneti
Barbie, ‘Rari, i kam krejt mas veti
Kur na dalin para, s’du me dit sa cuna ke ti
Se ktu o rruga, po eshte per burra
I kam nja 2-3 shok, ta mushin venin pluma
Thuj zotit runa, se keq o puna
Se ky luan, jo nuk merret me majmuna

Chorus
Albanian, latina
E nxehte si gasolina
Hajde rrina, rrina, rrina
Pijna kokaina
Suita, bjondina, belin si Dafina
Nihet Policia, cia, cia kur na vijna

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store