Banner

Banner

Titulli Don Phenom - Mir Se Vini
Ndëgjuar 74,413
Shkarkuar 1,317
Pëlqyer 1,183
Publikuar 25/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


2. Don Phenom - Mir Se Vini

____________________________

✔️ Did you subscribe to DON PHENOM's Official channel? 👇🏼
► http://smarturl.it/SubscribeDONPHENOM

🎧 Listen & Download Album "KUMARA" 👇🏼
► https://fanlink.to/KUMARA

____________________________

🎵 Lyrics by DON PHENOM
🎵 Music by PANCHO CITY
🎥 Video by ROZAFA


✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with DON PHENOM :
Instagram ► https://instagram.com/donphenomofficialpage

🎵 Connect with PANCHO CITY :
Instagram ► https://www.instagram.com/panchosity

🎥 Connect with ROZAFA :
Instagram ► https://www.instagram.com/rozaf.a

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

℗ & © DON PHENOM & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#donphenom #mirsevini #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store