Titulli Don Phenom feat Nasuf Tirona - Drille
Ndëgjuar 680
Shkarkuar 46
Pëlqyer 2
Publikuar 14/06/2023

Texti i këngës

Don Phenom feat Nasuf Tirona - Drille - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store