Banner

Banner

Titulli K-ALBO ft JETMIR - HALLALL
Ndëgjuar 378,980
Shkarkuar 2,312
Pëlqyer 3,472
Publikuar 18/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Instagram: https://www.instagram.com/jetmirsalihu96/
Official Instagram: https://www.instagram.com/milotramadani/

Prod by : Floriant Salihu
Studio : FlowMusic
Video : FlowProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store