Banner

Banner

Titulli LLUNI - TIK TIK TIK
Ndëgjuar 436,635
Shkarkuar 2,552
Pëlqyer 3,446
Publikuar 23/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download ''TIK TIK TIK'' here 👉 https://avd.lnk.to/TikTikTik
#FRESCOBARZ

Lluni - Tik Tik Tik
Lyrics: Leart Zymeri - Lluni
Beat ,Mix and Master by: Pressplay
Produced by: Pressplay, K-Master
Rec by: K-Master, Erno
Video by: Fitim Krasniqi
© PINT 2019

Lluni on Instagram: https://www.instagram.com/lluni96/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store