Titulli lluni x Shuki - 1 Allti Krisi
Ndëgjuar 680
Shkarkuar 63
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Shuki]
Pershendetje degjues te dashur
Jemi rikthyer jemi live ne loco prej zones se pare qendes studios numer 1
Per ata vajza dhe djem te klubeve te nates te cilte kane huq dje osht thjesht jane pak t’huqt,nejse si edhe autori i emisionit. You’re listening to the Future……
E jo at reperin,of course ska ktu veq llafe boy this is poetic so go f**k your justice
Ska veq Hip-hop ktu ka edhe disco,nuk tingllon kjo Prishtin po San Francisco
Une jame Mentor Shuki dhe ju jeni duke degjuar drive time
This is ultra all inclusive shit Tune in...
There’s a new llunatic in the city. This boy is so Fresco he breaks dem’ barz live Esco
Check it out
[Lluni]
And we going drejt prej trunit
Motherf**kers go crazy, kur ja nijn rimat llunit
Still BoogieDown Bregalackin
I kom lind kta repera t’ri i be lejlekin
N’We reprezent the planet get scizophrenic N panic
Bregu dela it Chernobyl’i goin Bizzy Bone at it
Me mu met ra falli as anabellen se merr malli
Nuk e kalli po ta lo mastruacione instrumentalin

1 allti krisi
1 allti krisi
1 allti krisi
Edhe ferrka ja nisi


Shkele gazin vozit preke play eazy doez’it
Kusha n’telefon crrr wus Buzzin cuzzin
Rollin mary jane 12 veta Dirty dozen
Mos na luj ti nervozin te na doesn’t happen Does it?
Turli bi**hi qe ka lind vjet mangup bindjet e n’Prishtine jet
Un hi e plaqkiti Grinchin, sa Grinchi o tu i vjedh Krishtlindjet
Cili ma bossa dostat n’krahe ma cosa nostra
Une e thom fjalen mafioza mbrapa ngrehin thojza
Sikur balon balon balon si flamur valon valon valon
Yeahhh ma i forti qe je menon vjen dhipin ta palon njaniiii
E rolliti ni kanad ti lo kta dobesira rat ti marr krejt qka i ki n’qant Rapet e pushimit t’gjate…
You might also like
Mula
Lluni
Termet
Lluni
Rich Flex
Drake & 21 Savage
1 allti krisi
1 allti krisi
1 allti krisi
Dhe ferrka ja nisi 2x

SE KJO ESHTE JETA JONE UH YEAH
NE KSHTU JETOJM UH YEAH
KJO ESHTE JETA JONE UH YEAH
NE KSHTU JETOJM

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store