Banner

Banner

Titulli S4MM - RRUGT
Ndëgjuar 1,471,904
Shkarkuar 13,488
Pëlqyer 19,279
Publikuar 05/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

S4MM - RRUGT
Mix/Master: Don Gima
Beat by : S4MM, Don Gima, NIZA

https://www.instagram.com/samirs4m
https://www.instagram.com/niza_46
https://www.instagram.com/dongima.studio


Connect with SAMM:
Snapchat : samirs4m
Fanpage : https://www.facebook.com/S4MMofficial
Instagram : https://www.instagram.com/samirs4m
Facebook : https://www.facebook.com/samirs4m
www.s4mmtv.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store