Banner

Banner

Titulli FERO - MARIJUANA
Ndëgjuar 1,514,660
Shkarkuar 12,243
Pëlqyer 13,411
Publikuar 16/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
►download or stream Marijuana now !! http://fero.fty.li/Marijuana
► preorder "self loyalty" album: http://fero.fty.li/SelfLoyalty
►Fero folgen: http://fero.fty.li/social
► Fero Official Youtube Channel abonnieren: https://www.youtube.com/FEROOFFICIAL
► Major Movez TV abonnieren:
http://youtube.com/MajorMovezTV
Fero
► Instagram: https://instagram.com/ferofera
► Beatproduktion: Menju & Dj Gan-G
► Mix & Master: Menju
► D.O.P assistent: Mergim Gara
► Scenography: Qendrim Xhani
► Videoproduktion: Endrit Rrahimi
► Fashion Designer: Etnik Shala
► Label: TeamFero
► Major Movez Shop: https://MajorMovezShop.de
Management, Booking & Interviewanfragen: [email protected]
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store