Banner

Banner

Titulli Sabiani - E ke gabim
Ndëgjuar 288,149
Shkarkuar 8,772
Pëlqyer 4,384
Publikuar 27/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Excutive Producer: Sabiani
Music & Lyrics: Petro Xhori
Arrangement: Xhulio Milloshi & Petro Xhori
Mix & Master: Xhulio Milloshi
Video by: Ardi Production

Sabian Medini on Instagram: @sabiani_original

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/e-ke-gabim-single/1496601562
Spotify: https://open.spotify.com/album/4zwTTVf8Y2CnrcR6knMe8Z
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/128563752
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store