Titulli Sabiani x Antonela Berisha - Barbie Barbie
Ndëgjuar 1,237
Shkarkuar 142
Pëlqyer 5
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Sabiani x Antonela Berisha - Barbie Barbie - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store