Banner

Banner

Titulli Anakonda - Haram
Ndëgjuar 23,419
Shkarkuar 4,493
Pëlqyer 424
Publikuar 29/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Teksti: Anakonda
Muzika: Neli Beats
Mix & Master: Gazu
Studio: AVGJ

Follow Anakonda on Instagram:
@anakondaberisha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store