Titulli FERO - 2PAC
Ndëgjuar 76
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 05/12/2022

Texti i këngës
Pom doket pe luj rolin Tupac above the rim
Baby m’sheh o horny sjom me sy saher m’qin
E silli gishtin n’pussy tsaj her pussy loves me
Ata jon qe folin un veq jap inspirim
Hajt shpejt kallxo kush o ka do problem
T’i pres vesht e keq, ti shti n`cellofon ti japi
Me mu kili mili sbon se vi ju paki
S’bon per mu me fol se t’dhem kryt edhe barki

[Refren 3x]
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash

I know e di qe kta luten veq Fero per me lon
Korona mu kon njeri qaj virus un isha kon
Gjithmon mu kan tut qato s’kan guxu me bo zo
I vetmi qe OG-t um respektojn si wato
Jo veq me repovat po i kom msu plus qysh me fol
P*qka shtremt foli per lek perqindjen katastrof
Per veten tem une jom shef veten sign e kom bo
I know why they hatin’ i know
Jon broke edhe desin un me kon
E ndryshova kejt ket loj
Faleminderit nuk um thojn
Nese un nuk isha kon femnat hala rap s’kishin bo
I know why they hatin’ i know
Jon broke edhe desin un me kon
I know why they hatin’ i know
Jon broke edhe desin un me kon

[Refren 2x]
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash
Shkojm te 10/10 sje ti je ti ben ten
Menon qe je top 3 po senet i ki top trash

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store