Titulli Tallava DASMASH dhe KANAGJEGJ - Kenge Shqip nga Gmusic
Ndëgjuar 147
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Tallava DASMASH dhe KANAGJEGJ - Kenge Shqip nga Gmusic - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store