Titulli UKI - Pa ty
Ndëgjuar 654
Shkarkuar 46
Pëlqyer 1
Publikuar 18/12/2022

Texti i këngës

UKI - Pa ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store