Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Ah t isha ma i ri
Ndëgjuar 410,056
Shkarkuar 644
Pëlqyer 1,075
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Ani moj e majra
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Popullore
Albumi - Bardh e zi 2004 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store