Titulli Era - Njo si une
Ndëgjuar 876
Shkarkuar 98
Pëlqyer 4
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës

Era - Njo si une - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store