Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Une e di se ku te dhemb
Ndëgjuar 56,662
Shkarkuar 636
Pëlqyer 207
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Une e di se ku te dhemb
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Wirus
Albumi - Si Merlin Monro 1997

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store