Banner

Banner

Titulli Elita 5 - ahh t isha m i ri
Ndëgjuar 246,187
Shkarkuar 819
Pëlqyer 710
Publikuar 05/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 & Ganimete Abazi - Xhi me bone
Perpunoi - Wirusi
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: Prominent Network GmbH Label: Prominent Network GmbH

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store