Banner

Banner

Titulli Elita 5 - ahh t isha m i ri
Ndëgjuar 293,866
Shkarkuar 86
Pëlqyer 810
Publikuar 05/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 & Ganimete Abazi - Xhi me bone
Perpunoi - Wirusi
Aranzhmani - Wirus & Elita 5
Albumi - Fol, vetem fol 1994 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store