Titulli Rifat Berisha ft Shaqir Cervadiku - Kange per Isuf Islam Krasniqin
Ndëgjuar 1,150
Shkarkuar 135
Pëlqyer 4
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store