Titulli Xhela ft Merita Latifi - Ti me shok e une me shoqe
Ndëgjuar 491
Shkarkuar 14
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store