Titulli Lendita Selimi ft Shqipri Kelmendi - Endrra e gruas
Ndëgjuar 353
Shkarkuar 16
Pëlqyer 1
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store