Titulli Gazmend Rama GAZI ft Edona Hasanaj - Zotni
Ndëgjuar 1,112
Shkarkuar 54
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store