Titulli Shyhrete Behluli x Engjellusha Salihu - Super hite
Ndëgjuar 1,127
Shkarkuar 141
Pëlqyer 2
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Shyhrete Behluli x Engjellusha Salihu - Super hite - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store