Titulli Ylli Baka - Thesari i Gjuhes Shqipe
Ndëgjuar 1,126
Shkarkuar 131
Pëlqyer 15
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Ylli Baka - Thesari i Gjuhes Shqipe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store