Titulli NEGO - Temperamente
Ndëgjuar 557
Shkarkuar 9
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

NEGO - Temperamente - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store