Titulli Alban Mehmeti - Pak mpaske dasht
Ndëgjuar 507
Shkarkuar 20
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Alban Mehmeti - Pak mpaske dasht - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store