Titulli MEDA - Dashni e vjeter
Ndëgjuar 2,929
Shkarkuar 384
Pëlqyer 25
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

MEDA - Dashni e vjeter - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store