Titulli Greta Koci - Nuse
Ndëgjuar 969
Shkarkuar 84
Pëlqyer 1
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Greta Koci - Nuse - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store