Titulli Valbona Spahiu ft Artan Jusufi Dona - Largoje xhelozine
Ndëgjuar 425
Shkarkuar 28
Pëlqyer 2
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Valbona Spahiu ft Artan Jusufi Dona - Largoje xhelozine - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store