Titulli Vellezerit Mziu - Perhajr Dasma
Ndëgjuar 388
Shkarkuar 29
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Vellezerit Mziu - Perhajr Dasma - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store