Titulli Xheta - Dasem per marak x Tallava
Ndëgjuar 1,247
Shkarkuar 118
Pëlqyer 1
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Xheta - Dasem per marak x Tallava - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store