Titulli Murat Gjoniku - A ma jep besen
Ndëgjuar 653
Shkarkuar 50
Pëlqyer 2
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Murat Gjoniku - A ma jep besen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store