Titulli Remzie x Nexhat Osmani - Luj e Duje
Ndëgjuar 1,511
Shkarkuar 156
Pëlqyer 5
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Remzie x Nexhat Osmani - Luj e Duje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store