Titulli Osman Imeraj - Ku je dashni
Ndëgjuar 764
Shkarkuar 11
Pëlqyer 2
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Osman Imeraj - Ku je dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store