Titulli Egzon Ahmeti - Tu Luta
Ndëgjuar 590
Shkarkuar 26
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Egzon Ahmeti - Tu Luta - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store