Titulli Blondi X Bubulina - Oj shoqni
Ndëgjuar 583
Shkarkuar 30
Pëlqyer 2
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Blondi X Bubulina - Oj shoqni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store