Titulli Nita Latifi - 2 Gota
Ndëgjuar 1,284
Shkarkuar 80
Pëlqyer 1
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Nita Latifi - 2 Gota - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store