Titulli YLL LIMANI - U kry
Ndëgjuar 1,909
Shkarkuar 275
Pëlqyer 1
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës
Nese ka provu me m'thirr, thuni qe s'ia vlen
Thuni qe nuk jom mo, se nuk jom mo
Nese ka provu me m'lyp, thuni qe se m'gjen
Thuni qe s'e shoh mo, nuk e shoh mo

Refreni:
O e ka kry, me mu u kry
O veç nji here ka mujt o zemren me ma thy
O e ka kry, me mu u kry
Per to s'po du me ni mo, nuk po du me ni

S'du me dit ku po rrin, ca po bon tash
E ke lyp, e ke gjet, mos kerko falje, kerko falje, falje
M'vjen keq kush ty t'beson, qata fol per mu ca don
Vec mos hajde ti ma von me kerku falje

Oh, ca kam bo per ty, po, t'ka cu pesh e mira
Shko ku je msu, se ki qef ti me bo filma
Nuk t'konvenon me t'kallxu pse na dy jena nda e s'jena mo

Refreni:
O e ka kry, me mu u kry
O veç nji here ka mujt o zemren me ma thy
O e ka kry, me mu u kry
Per to s'po du me ni mo, nuk po du me ni
2x

Ma mir pa to, tash jam shum ma mir pa to
Po m'fol po s'e ni, s'e shoh, s'e ni, s'e shoh
Kush je, s'po t'njoh, kallxom ti ku je, ka shkon se un per ty ven nuk kom, per ty ven nuk kom mo

Oh, ca kam bo per ty, po, t'ka cu pesh e mira
Shko ku je msu, se ki qef ti me bo filma
Nuk t'konvenon me t'kallxu pse na dy jena nda e s'jena mo

Refreni:
O e ka kry, me mu u kry
O veç nji here ka mujt zemren me ma thy
O e ka kry, me mu u kry
Per to s'po du me ni mo, nuk po du me ni
2x

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store