Titulli Ledri Vula ft Mozzik - Boom Boom
Ndëgjuar 2,783
Shkarkuar 470
Pëlqyer 9
Publikuar 03/06/2023

Texti i këngës
Luje,luje,stop
Luje,luje,stop
Luje,luje,luje per mi meje e du on top
Like bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Ti pe bon bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Like bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Kce bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum

[Verse1:Ledri Vula]

T'u m'u ndreq pushimi,midis Santorini
Bella si Hadidi kur pe shoh en bikini
Nuk ka ardh' prej Perendimi,me tronxen
perendimi
Ik-ik-ik ma silli kur e dridhi,dridhi,
dridhi,dridhi
It's your boy Vula, Ziki on track
Edhe njizet vjet na ki n'treg
Rrepi gut,boy,po qyqek
Thirre ujsjellsin, jam tipik swag
Nxeht,komt n'zall tu chillit n'breg
Trupin si peshk e uj se bjen n'grep
E lun Rihanen,bjem ASAP

[Chorus: Ledri,Mozzik & Te dy]

Luje,luje,stop
Luje,luje,stop
Luje,luje,luje per mi meje e du on top
Like bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Ti pe bon bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Like bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Kce bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
(Ikum)

[Verse 2:Mozzik]

Nga Mykonosi,s'ka me ty ca vendosi
Femrat si Megan Fox-i,e marr,e maj te gjoksi
Mos boj naj Insta story se dihet lokacioni (Jeez)
Ty po t'hup zoni, e mu konvencioni
Like, njeqin' K ën Instagram
Edhe me shoqet mirrna
Ajo pussycat e ka nje shanc
Sa her e boj me to,qeni flen
Po m'thot "Marry me",po m'vjen cudi
G po na dojn,edhe pse kem fmij(Ej)
G po na shojn kur po pin raki (Ah,yeah)
Sikur sot jemi,rrijna n'G like (Uh)

[Pre-chorus:Mozzik]

Inati,vec per inati
Ty t'paska kap inati,me tjeter kur m'ke pa ti
Inati,vec per inati
Ty t'paska kap inati,me tjeter kur m'ke pa ti

[Chorus:Ledri & Mozzik]

Like bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Ti pe bon bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Like bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum
Se bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum,uh
Se bum-bum-bum-bum-bum
Bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum-bum,uh

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store