Titulli Nevzat Osmani - Ah dashni
Ndëgjuar 661
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Nevzat Osmani - Ah dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store