Titulli Lendita Selimi x Ismet Balaj - Ja sivjet ja nmot
Ndëgjuar 1,242
Shkarkuar 115
Pëlqyer 3
Publikuar 31/05/2023

Texti i këngës

Lendita Selimi x Ismet Balaj - Ja sivjet ja nmot - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store